Stature of the Goods

Forum gildii "Stature of the goods"


  • Index
  •  » Coś o nas.
  •  » Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

#1 2008-10-01 19:18:47

Morokan

Użytkownik

1782648
Skąd: Korzenna City
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 178
Punktów :   

Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

Ja mam zamiar być bogaty i pomagać ludziom jak tylko się da, ale to dalekie ;] lecz teraz moim celem jest skończyć szkole zdać maturę z egzaminem zawodowym, a jak tego dokonam chce iść na studia może i mam na oku Kraków, Kielce, Lublin i Wrocław może Warszawa a jak nie to praca może być w moim zawodzie czyli kucharz, kelner lub dietetyk a dalej to wiadomo na księdza nie idę to weselisko na które was zapraszam już teraz no i powiększenie rodziny ale to już sam się tym zajmę
Teraz Wy ziomale i ziomalki ^^  *.*

Offline

 

#2 2008-10-02 14:51:11

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

Ja mam ambicje zostac Ambasadorem.... Ale nie takim pierwszym lepszym ambasadorem, Takim ambasadorem co lezy dogóry brzuchem ze skretem w łapie i rezyduje na jamajce.
A takie bardziej realne plany sa tak nie scisł ze ciezko sie rozpisywac, narazie chce zdac mature z geografi lub wosu, moze potem jakas europeistyka, lingwistyka albo Anglistyka, moze pedagogika, moze tez dietetyk, moze psycholog, jak sami widzicie jestem niezdecydowany jak baba w rui


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

#3 2008-10-03 14:24:36

Hayden

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 37
Punktów :   

Re: Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

Ja mam ambitne plany ^^, 3 lata LO, rozszerzona matura z historii polskiego i angielskiego, potem prawo/historia/angielski na jakims uniwerku

gl sobie zycze

Offline

 

#4 2008-10-05 09:35:33

Mactare

Użytkownik

4318501
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

Ja mam zamiar załozyć partie i wkoncu zrobic cos z tym porytym krajem Pozatym jestem w 2 klasie a jeszcze nie wiem kim chce byc Chcialbym na psychologie ale BARDZO ciezko sie dostac


Skutki za długiego grania w wowa:
1. Wchodząc do przedszkola krzyczysz: "ZoMfG!!! DIE GNOMES"
2. Nie znajdując nic w kuchni czekasz na respawn.
3. Starasz się tworzyć makro na prace domowe.

Offline

 

#5 2012-05-04 21:26:21

Hayden

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 37
Punktów :   

Re: Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

Misie drogie, watpie azeby ktokolwiek jeszcze odwiedzal to forum, ale serce podpowiada mi, ze musze to napisac: gram teraz na atlantissie, w gildii Dies Irae (sporo sie zmienila, ale to wciaz DI z GT) znalezc mnie mozecie na digt.cba.pl albo http://www.forum.atlantiss.pl/ lub tez http://dies-irae.pl/forum fajnie by byly, gdyby chociaz ktokolwiek z mojego kochanego SotG sie jeszcze odnalazl

Offline

 
  • Index
  •  » Coś o nas.
  •  » Jakie macie plany na przyszłośc ? kim chcecie zostac ? szczeże ;p ^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sesja.pun.pl www.fifa08.pun.pl www.legend-of-avatar.pun.pl www.kupujtanio.pun.pl www.goldwwe.pun.pl