Stature of the Goods

Forum gildii "Stature of the goods"


#1 2008-07-31 23:20:29

Ifnes

Użytkownik

7299603
Skąd: zakuta wieś...
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 97
Punktów :   

Jak to się stało, że grasz w wow-a? ;)

Niby głupie pytanie, bo większość odpowie "Kolega polecił, spodobało się i gram", dlatego niech wypowie się ten, kto zaczął przygodę z wowem w nietypowych okolicznościach ;]

W moim przypadku to los chciał, żebym grała w wowa xD Dlaczego? Brat zainstalował mi grę (wcale mi nie było wesoło z tego powodu, bo zajmuje sporo miejsca na dysku ;P) i zachęcał mówiąc, że to coś jakby tolkienowski świat xD Już po 10 minutach zorientowałam się, że ta gra to mnóstwo skrótów i dziwnych zwyczajów. Zrezygnowałam jak o mały włos nie dedłam w walce z kotkiem ^^' Minął tydzień, gdy skręciłam kciuka i wysmarowali mi całą dłoń gipsem... W sumie było fajnie, bo lekcji nie musiałam odrabiać ;p Ale trza było znaleźć sobie zajęcie. Na pulpicie poza standardem tylko wow... To były historyczne dwa kliknięcia ;p Stworzyłam new character, bo oczywiście tamten już mi wcięło (ach ten avalon ^^). I tak zaczęłam przygodę z moim huntem bez peta nosząc maila od 1 lvla :]

Hehe... gadatliwa się chyba zrobiłam po tej przerwie ^^'

Offline

 

#2 2008-08-01 21:49:20

Dangar

Administrator

9117524
Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 31
Punktów :   

Re: Jak to się stało, że grasz w wow-a? ;)

heh coś mi to mówi ... Postać bez peta........... heh
TO stare czasy na avalonie.
Ps: jeśli chodzi wtedy o ta postać to jakbyś częściej grałą to bym ci załatwił skille od GM na peta i to bez kolejki

Jeśli chodzi o mnie to jeszcze zanim podłączyłem neta już "polubiłem" (dziwne słowo dla tego rodzaju gry)

Przyznam sie : To wszystko przez shuriego to prze niego zaraziłem sie wowem obrazu jak podłączyłem neta następnego dnia miałem już wowa na kompie
ah co to były za początki nie wiedziało sie jak sie co robi .


http://img517.imageshack.us/img517/8852/szgnaturazb8.jpg
Jego oczy widzą wszystko,
Nic nie jest w stanie sie przed nim ukryć,
Gdy myślisz że go nie ma............mylisz sie.

Offline

 

#3 2008-08-02 17:57:07

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Jak to się stało, że grasz w wow-a? ;)

Gram w wowa poniewaz jestem zagubionym emo pozerem uwiezionym w swiecie gier mmo, bez przyjaciol czy dziewczyny. Na swej drodze spotkalem wiele gier, ktore zreszta juz wymienilem pare threadow wczesniej... Ale tylko wow i cabal online zatarly mi sie w pamiec (no i EvE, ale na eve mnie nie stac lol)


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#4 2008-08-04 16:37:50

Morokan

Użytkownik

1782648
Skąd: Korzenna City
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 178
Punktów :   

Re: Jak to się stało, że grasz w wow-a? ;)

hmmm ale się rozpisaliście no więc pewnego wieczora byłem u Dangara w domu by go odwiedzić i zobaczyłem że chodzi jakimś ludzikiem po wirtualnym świecie ( wow-a ) i zobaczyłem jak sobie ciupie w tą gierkę i spodobało mi się i Dyrcio powiedział że wpadnie do mnie i zainstalujemy 'mi" wow-a dużo i ciągle  mi opowiada o wow-ie a ja się mu przysłuchuje z niedowierzaniem 
i tak tez poznałem Ifnes na początku Dyron a później  ja ją poznałem dzięki niemu co mnie cieszy wow-em można się zarazić i to szybko

Offline

 

#5 2008-09-27 13:44:09

Mactare

Użytkownik

4318501
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Jak to się stało, że grasz w wow-a? ;)

Ja gralem w Warcrafty oba i jak sie dowiedzialem o Wowie nie moglem sie go doczekac ;] I wiedzialem odrazu ze bedzie mi sie podobal xD Przeznaczenie to moje bylo ;]


Skutki za długiego grania w wowa:
1. Wchodząc do przedszkola krzyczysz: "ZoMfG!!! DIE GNOMES"
2. Nie znajdując nic w kuchni czekasz na respawn.
3. Starasz się tworzyć makro na prace domowe.

Offline

 

#6 2008-09-29 07:59:40

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Jak to się stało, że grasz w wow-a? ;)

Nie Gram w GT wowaaaaaahahahahahaahahahahahahahahaaaaaaa....... wole isc do dupy, albo sie napic, albo pojezdzic na wrotkach,


a pozatym gram teraz w jedi outcast 2, jak skoncze to wroce do wowa, prawdopodobnie


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sasuke-kun.pun.pl www.boniuots.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl www.chemiagr2.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl