Stature of the Goods

Forum gildii "Stature of the goods"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-10 19:33:28

Dangar

Administrator

9117524
Zarejestrowany: 2008-06-13
Posty: 31
Punktów :   

Trening walk pvp na arenie w SV

Ostatnio myślałem by zorganizować trening walk pvp w naszej gildii w ten sposób każdy może sie przekonać na jakim poziome walk sie znajduje może także zaczerpnąć porady "starszych" na temat jak najlepiej sie gra postacią w pvp :d
Co wy na to?? 

Dlaczego w SV??
po pierwsze bo dostępne miejsce łątwo sie tam dostać( chodź zastanawiałem sie and arena w ogri w niej nie bywam jeszcze ona będzie brana pod uwagę) i nie trzeba włączać przed każdą walką duelu jak ktoś zginie to zawsze będzie można go wskszesić

Na arenie można ćwiczyć walki arenowe ale od tego jest skirmisch .

Powiedzcie co o tym sądzicie??


http://img517.imageshack.us/img517/8852/szgnaturazb8.jpg
Jego oczy widzą wszystko,
Nic nie jest w stanie sie przed nim ukryć,
Gdy myślisz że go nie ma............mylisz sie.

Offline

 

#2 2008-08-10 19:40:59

Mactare

Użytkownik

4318501
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 132
Punktów :   
WWW

Re: Trening walk pvp na arenie w SV

Git


Skutki za długiego grania w wowa:
1. Wchodząc do przedszkola krzyczysz: "ZoMfG!!! DIE GNOMES"
2. Nie znajdując nic w kuchni czekasz na respawn.
3. Starasz się tworzyć makro na prace domowe.

Offline

 

#3 2008-08-11 20:46:29

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Trening walk pvp na arenie w SV

Pomysl b dobry chociaz... Arena ma to do siebie, ze zawsze jest tam ktos kampiacy chesta i moga byc niepozadani goscie^^

Osobiscie mam inny pomysl, mianowicie moznaby umowic sie z innymi na zbieranie trinketow (zwlaszcza dla Waszych twinow); mam na Vallu jeden i musze przyznac, ze to gowno jest niesamowite (przyp. +12 dodge rate czyli 2% dodge na 29 i co 15 minut mozna wlczyc sobie priestowego shielda wchlaniajacego 750 dmg), ale kampienie solo jest niebezpieczne (znam ten bol z farmienia dla valla) i moze prowadzic do niepotrzebnych klotni (jak moja z pania Majo). Ofc jesli komus sie chce bo i bez tego mozna wciaz ownowac...

Mam wyzerwoany zegar wg resa chestu wiec znam co do 10-20s czas jego spawna. Zakladajac, ze sa to 3 pelne godziny (w rzeczywistosci ciut mniej) mozna zebrac 4-5 trinketow na dzien czyli caly trinket w ciagu 3 dni (mi zabralo to 5 :>). Osobiscie nie sadze, zeby chcialo mi sie za kazdym ganiac az na arene amelka, ale zawsze moge pomoc.

Ostatnio edytowany przez Vallentine (2008-08-11 20:47:25)


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#4 2008-08-12 15:16:23

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trening walk pvp na arenie w SV

3 sprawy
-Majo nie jest Panią, tylko moim sąsiadem ("em" wskazuje na rodzaj męski, taka drobna uwaga)
-Trinket potrafi sie spóźnić o 10 minut czego sam doswiadczylem
-nie radze rozpowiadac wszystkim o tym bo jak kazdy bedzie go uzywal to nie bedzie juz taki wyjatkowy


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

#5 2008-08-12 21:52:09

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Trening walk pvp na arenie w SV

Nie spoznia sie nigdy, nawet jesli skrzynka lezala nielootowana przez 2h i tak pojawi sie o tej samej godzinie o ktorej miala, a to dlatego, ze res nie jest ustawiany co ilestam od znikniecia ale zawsze o tej samej porze (co notabene mozesz sprawdzic na thocie); jesli rzeczywiscie kiedys miales jakies opoznienie, w co i tak watpie, to musiala to byc wina servera, ale i tak wszystko sie prostuje, bo z mojego terminarzu korzysta teraz np phono. Ten sam timer w 100%

Uh nikt nic nie rozpowiada, kazdy kto chce sie tym zajac kampi chest i tak; a uwazam, ze byloby dobrze dac szanse innym, zwlaszcza naszym znajomym z gildii. Dla porownania na globcu kazdy trink to niezla batalia, glw miedzy twinami przychodzacymi z kumplami na 70. Nam to nie grozi. Zreszta pomijajac to, loot chesta jest u nas i tak uproszcozny, bo byle dmg powinien wytracac ladowanie dropu.

Tak czy srak zachecam alty do lootu bo arena gmaster ma lepsze bonusy niz niektore trinki z np scholo/dm (z samym shieldem ale o 1/3 mniejszym absorbie)


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#6 2008-08-19 19:55:27

Kirsah

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: Trening walk pvp na arenie w SV

dla mnei mbomba pisze sie


http://img139.imageshack.us/img139/4594/sygav9.png

Offline

 

#7 2008-08-27 17:04:40

Morokan

Użytkownik

1782648
Skąd: Korzenna City
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 178
Punktów :   

Re: Trening walk pvp na arenie w SV

jak będę mógł i komp pozwoli z czasem to spox ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gientasy.pun.pl www.boniuots.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl www.chemiagr2.pun.pl