Stature of the Goods

Forum gildii "Stature of the goods"


#31 2008-07-14 13:33:06

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka

A mi sie z polskiej muzyki nie podoba NIC, no moze myslovitz byliby fajni jakby nie byli polakami lol no i coma jakby nie udawali az tak brootalnych (bo niestety nie sa) ale przyznam sie bez bicia; bedac jeszcze malym elfikiem b lubilem moleste, szczegolnie ze skandalu i radia ewenement, ale na szczescie Bog pomogl mi wyswobodzic sie z tych lanuchow.

Co do black metalu to osobiscie juz wole doom, funeral gothyk i suicide black metal, przedewszystkim nie ma tam az tyle zua i to przez duze Zet, bo jak juz mowilem, w muzyce tego nie lubie; za to lubie uczucia i dramatyzm, niestety przy tego typu muzyce jakos tak trudno sie gra, zwlaszcza jak piosenka ma powiedzmy 4bpmy/s i trwa 8 minut a przez ten czas zapieprzasz przez 2 mapy naraz do jednej insty >.> dlatego jak siekam w wowa to czesto wbijam manowar, blind guardian, rhapsody... Szczegolnie na WSG, polecam. Przedzierasz sie przez zastepy zalluchow a w tle "holy war" albo "battlefield" ahhhhh i ofc zuo triumfuje. Cos pieknego <3


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#32 2008-07-14 21:23:52

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Muzyka

Vallentine napisał:

A mi sie z polskiej muzyki nie podoba NIC<3

Moze mało znasz?

dzieki polskiej muzyce nie słucham tylko metalu, reggae polskie jest świetne ragga tez no i oczywiscie O.S.T.R. tez jest świetny


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

#33 2008-07-15 12:07:31

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka

nie sadze zebym az tak nic nie znal, ale chyba nie powiesz mi, ze to co widzi sie w mtv to najgorsze co nasz kraj wydobywa z intsrumentow, a same majstersztyki sa malo znane^^ Jak na ironie, najlepsze (albo inaczej, najbardziej znosne) dorobki w polskiej muzyce to taka muzyka o ktorej malo kto wie w samej polsce (no, poza myslovitz). Wiesz np. ze Vader to pierwszy zespol w historii ze swej sceny ktory dawal koncerty w japonii? albo ze Behemoth to najlepiej sprzedajacy sie death w historii? Albo Faust Again, supportuja From Autumn To Ashes na koncertach gdzie na glupi metalcore przychodzi po 5k osob, a w polsce ledwo zagraja pare koncertow (bo ludzie takiej muzyki nie sluchaja albo o niej nie wiedza). Z takich rzeczy mozemy byc dumni, ale nie oszukujmy sie, polscy artysci nie maja wiele do zaoferowania, chyba, ze ktos jest super fanem idola albo podnieca sie Feel, Doda i Blog27

Co do hiphopu czy wszelakiego techno, drumnbase, trance (nie wiem czym to brzdakanie sie niby rozni) wydalanego przez nasz kraj - nie bede sie wypowiadac; po prostu nie chce sie z Wami klocic albo kogos obrazac, zwlaszcza, ze moj stosunek do tego typu muzyki jest calkowicie i 100% analny (chociaz musze przyznac ze last poets, de la soul albo des efx maja u mnie duzy szacunek, ale to juz Nowy York lata osiemdziesiate...)


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#34 2008-07-15 15:27:37

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Muzyka

Vader i behemoth zadko graja w polsce hmm moze dlatego ze np behemoth osiadł w stanach a moze dlatego ze Polska to nie jest jeszcze kraj na taka muzyke, ale na przykład mniej znane zespoly za granica jak frontside, Totem, Hunter są naprawde godne poswiecenia im uwagi


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

#35 2008-07-15 19:38:51

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka

Riverside sluchalem jednej plyty dwa lata temu, jak wszyscy sie tmy niesamowicie podniecali; generalnie najwiecehc achow dostawal riversid ei fields of the nephilim. O ile pan McCoy rzeczywiscie odwalil kawal dobrej roboty, o tyle sluchajac riverside nie moglem zrozumiec, co w tym ciekawego/innowacyjnego. Moze to przez to dziwne uczucie, ze podwalalo mi to trashem, ale jakos nie moglo mnie to przekonac; a na pewno nie tak jak owczesne nephilim. Z kolei totem to dla mnie zupelna porazka, podobnie jak habakuk; od razu widze 100k owlosionych lbow na woodstocku lol. Do hunter nic nie mam =S


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#36 2008-07-16 09:34:30

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Muzyka

przesłuchałęm kilka kawałków riverside  i fields of the nephilim przed chwila i  jest to muzyka ktora we mnie nie wzbudza zadnych uczuc czyli dla mnie niewartosciowa, ja tam jednak wole trash i starą dobra Metallice

oboje lubimy darcie mordy ale jednak darcia te roznia sie nie ma to jak growl:D

Ostatnio edytowany przez Lubi (2008-07-16 09:35:34)


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

#37 2008-07-16 12:28:43

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka

A ja wole porzadny scream (jak w Finch, Emarosie albo Eighteen Visions), growl ze mnie zszedl razem z zainteresowaniem w metalcorze >.>


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#38 2008-07-16 21:13:32

erokryptonim

Użytkownik

3510341
Skąd: battleground
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 74
Punktów :   

Re: Muzyka

ja ostatnio do wowa erykah badu oraz massive attack:) polecam jak co;] portishead rowniez nice...;p

Offline

 

#39 2008-07-17 00:52:20

Lubi

Użytkownik

status 5413650
7302933
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 54
Punktów :   

Re: Muzyka

działa u nas na servie L70ETC?? i jak tak to gdzie grają??
http://pl.youtube.com/watch?v=uOpdyytB3OY  takie kawałki graja

Ostatnio edytowany przez Lubi (2008-07-17 01:04:03)


Żyj szybko, umieraj młodo i niczego w życiu nie żałuj.....

Offline

 

#40 2008-07-17 11:47:54

Vallentine

Użytkownik

Skąd: Vuvua
Zarejestrowany: 2008-07-07
Posty: 51
Punktów :   
WWW

Re: Muzyka

Erykah nie kojarze a portishead nie lubie.... Za to Massive Attack rownierz polecam, b mila lecz dosc wymagajaca muzyka. Strasznie podoba mi sie Unfinnished Sympathy z tym klipem autorstwa samego Lyncha, miodzio. Ale nie wiem jak przy tym mozna grac w WoWa, max afkowac pod bmem =D

Up lol te piosenki sa wyjebane =DDD txt b z zycia, no i wokalista ma chyba t6 na sobie :>

Ostatnio edytowany przez Vallentine (2008-07-17 11:50:45)


Dobry rogal:
- nigdy nie wybija aggro tankowi
- nigdy nie potrzebuje healera
- nigdy nie ginie podczas wipe                           (czyli jestem najlepszym rogalem na GT =D)

Offline

 

#41 2008-07-17 15:12:07

erokryptonim

Użytkownik

3510341
Skąd: battleground
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 74
Punktów :   

Re: Muzyka

heh mi taka miuza nie przeszkadza w tle:) ale kazdy jest inny wiec wiesz:) dnb tez dobrze dzialaja przy wowie:p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gientasy.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl www.chemiagr2.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl www.sasuke-kun.pun.pl